Dezynsekcja Ciechanów

Skuteczna Dezynsekcja owadów

Bardzo ważną częścią działalności firmy STANDER są skuteczne usługi dezynsekcji oferowane w szerokim zakresie. Świadczymy je również w Ciechanowie i jego okolicach. Mekką dużej ilości usług jest dezynsekcji jest Warszawa – duże miasto duży problem. Nieproszeni goście: karaluchy, pluskwy, pchły, itp., w naszych domach, biurach, hotelach, zakładach pracy negatywnie wpływają na komfort naszego życia i nasze samopoczucie. Coraz częściej spotykanym problemem jest entomofobia lub akarofobia. Naszym zadaniem jest pomaganie klientom w skutecznym pozbyciu się tych uciążliwych stworzeń. 

Co to jest dezynsekcja?

Dezynsekcja jest to zwalczanie szkodliwych stawonogów, w tym głównie owadów, np.: karaluchów, pluskiew, much, pcheł, rybików, mklików, komarów, os, szerszeni, czy maleńkich gryzków Psyllipsocus ramburi, i wielu innych. Najczęściej wykonuje się te zabiegi środkami chemicznymi zwanymi insektycydami. Mogą to być preparaty do wykonywania oprysków lub zamgławiania, jak też preparaty w formie żelu. Preparaty do oprysków mogą występować pod postacią płynu do sporządzania roztworów, gotowych roztworów, pod postacią proszków do sporządzania roztworów lub zawiesin. W niektórych sytuacjach stosuje się również lampy owadobójcze oraz pułapki lepowe. Pułapki lepowe, zaopatrzone w różne substancje wabiące tzw. atraktanty, wykazują dużą przydatność w zwalczaniu szkodników jak i monitorowaniu ich obecności. Stosowanie pułapek lepowych to metoda bardzo czysta i bezpieczna. W niektórych przypadkach wskazane jest połączenie różnych metod, np. oprysku i monitorowania za pomocą pułapek lepowych. 

Ile kosztuje dezynsekcja?

Wycenienie usług dezynsekcji wymaga dokładnego zapoznania się z obiektem i problemem jaki w nim występuje. O cenie usługi decyduje wiele czynników. W pierwszej kolejności będzie to rodzaj i wielkość obiektu. Czy jest to zwykłe mieszkanie, sklep, hotel czy zakłady przetwórstwa mięsnego. Czy pomieszczenia są puste czy znajdują się w nim rzeczy. Różnice w cenie wynikają również z rodzaju zwalczanego szkodnika. Zupełnie inne podejście wymagane jest, gdy zwalczamy karaczany, a zupełnie inne, gdy problemem są pluskwy. Rodzaj obiektu i gatunek zwalczanego szkodnika mają też decydujący wpływ na dobór rodzaju insektycydu oraz jego ilość. 

Dezynsekcja mieszkania, czyli jak przygotować mieszkanie do dezynsekcji? 

Zależy to od gatunku zwalczanego szkodnika i samego obiektu. Ważne jest aby technik wykonujący usługę bez przeszkód mógł dotrzeć do newralgicznych miejsc. Pluskwy np. najchętniej gnieżdżą się w bezpośrednim sąsiedztwie żywiciela, więc musi być dobry dostęp do łóżka czy ulubionych foteli. Karaczany lubią nieco wyższą temperaturę, wilgoć oraz niektóre aromatyczne produkty spożywcze. Ważny jest zatem dobry dostęp do agregatów lodówek, kuchenek mikrofalowych, płyt kuchennych, szafek i szuflad gdzie przechowujemy atrakcyjne dla karaczanów produkty spożywcze, obudów zlewozmywaków, miejsc gdzie rury c.o. wchodzą w ścianę, niekiedy gniazda elektryczne itp. Zawsze poważnym utrudnieniem w uzyskaniu zadowalającego efektu końcowego będzie brak porządku. Kurz pochłonie znaczną część użytego roztworu zmniejszając skuteczność usługi. 

Oferujemy państwu usługi dezynsekcji na terenie Giżycka i w jego okolicy. Służymy fachową poradą aby rozwiać wszelkie wątpliwości i jak najlepiej przygotować się do zabiegu zwalczania szkodników. Jeżeli będzie taka potrzeba udamy się do siedziby państwa firmy, by nieodpłatnie dokonać lustracji obiektu i wycenić usługę tak aby nie uszkodzić sprzętów, mebli czy innych przedmiotów. 

Czy dezynsekcja jest szkodliwa dla ludzi?

Nie, prawidłowo przeprowadzona usługa dezynsekcji nie będzie szkodliwa dla ludzi. W zależności od zwalczanego szkodnika, osób jakie przebywają w danych pomieszczeniach ( osoby starsze, dzieci, osoby chore) korzystamy z różnych środków, które dobierane są do danego zlecenia. Poprawność wykonania zlecenia oraz nasze doświadczenie to rzeczy, od których zależy bezpieczeństwo domowników z mieszkaniu. Dezynsekcję dopasowujemy do możliwości i oczekiwań klientów. 

Oferujemy państwu usługi dezynsekcji na terenie Ciechanowa i w jego okolicy. Jeżeli będą państwo zainteresowani służymy fachową poradą aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i jak najlepiej przygotować się do zabiegu zwalczania szkodników. Gdy sytuacja będzie tego wymagała udamy się do siedziby państwa firmy, by nieodpłatnie dokonać lustracji obiektu i wycenić usługę.

Oprócz dezynsekcji wykonujemy również usługi deratyzacji i dezynfekcji. Pomagamy więc naszym klientom nie tylko pozbyć się uciążliwych owadów ale również gryzoni, szkodliwych mikroorganizmów, wirusów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów metodą ozonowania lub za pomocą chemicznych środków dezynfekcyjnych. Zabezpieczamy firmy przed szkodnikami.

Jesteśmy specjalistami DDD od zwalczania różnych gatunków szkodników i pasożytów w tym:

– deratyzacji – deratyzacja myszy, szczurów, innych gryzoni,

– dezynsekcji owadów i insektów – prusaki, gniazd prusaków, dezynfekcja karaluchy, mrówek, niszczenie gniazd szerszeni, os, pluskwy domowej, pluskiew rybików, pcheł, odkomarzanie – komarów, kleszcze, i inne insekty,

– dezynfekcji – zwalczanie drobnoustrojów : dezynfekcja wirusów w tym w tym korona wirusy :SARS-CoV-2, grypy, grzybów, chorobotwórczych bakterii, odkażanie, dezynfekcja innych zagrożeń biologicznych,

– ozonowania, usuwamy alergeny, w tym roztocza, pleśni, negatywne zapachy, ozonowanie jest też skuteczną formą dezynfekcji,

– fumigacji – fumigacja – gazowanie pomieszczeń i produktów spożywczych. 

– odławianie zwierząt : kuny, lisy, koty, psy i inne,

– dezynfekcja robaków, wszystkie inne szkodniki i uciążliwe owady. 

Na terenie Ciechanowa i okolic usługę dezynfekcji wykonujemy w :

– firmach z branży spożywczej (magazyny towarów spożywczych, chłodnie, piekarnie, cukiernie, produkcja spożywcza, rozbiory drobiu, hurtownie spożywcze, sklepy spożywcze,), branży hotelarskiej ( hotele, hostele), gastronomicznej ( restauracje, karczmy),

– spółdzielniach mieszkaniowych ( mieszkań i lokali użytkowych), szkół, przedszkoli, szpitali,

– mieszkaniach i domach klientów prywatnych ( izolacja lub kwarantanna po COVID- 19),

– gospodarstwach rolnych (bioasekuracja magazynów produkcji rolnej, silosów, obór, chlewni, kurników, budynków gospodarczych )

– przychodniach lekarskich, szpitalach, domach pomocy społecznej, środkach transportu medycznego ( karetki specjalistyczne i transportowe). 

Skorzystaj z naszych usług DDD. Wycena usługi w Ciechanowie jest bezpłatna. Oferujemy realizację każdego zlecenia usunięcia szkodników w krótkim czasie. Działamy na obszarze Polski północno- wschodniej. Stałe szkolenia sprawiają, że każdy naszych pracowników to specjalista. Dzięki temu jesteśmy profesjonalistami, stosującymi wyłącznie nowoczesne metody i działania. 

Jeżeli poszukujesz fachowców. Sprawdź nas, wysłanie zapytania o ofertę nic nie kosztuje. 

Zobacz także: