Dezynsekcja Szczytno

Skuteczna Dezynsekcja owadów

Bardzo ważną częścią działalności firmy STANDER są usługi dezynsekcji które świadczymy również w Szczytnie. Nieproszeni goście: karaluchy, pluskwy, pchły, zdecydowanie negatywnie wpływają na komfort naszego życia i nasze samopoczucie. Coraz częściej spotykanym problemem jest entomofobia lub akarofobia. Przewożenie hurtowych ilości produktów spożywczych na duże odległości sprzyja rozprzestrzenianiu szkodników. Naszym zadaniem jest pomaganie klientom w skutecznym pozbyciu się tych uciążliwych stworzeń. W Internecie jest mnóstwo domowych sposobów na pozycie się niechcianych lokatorów ale są one nieskuteczne. Zatrudnij fachowców będzie to szybsze, tańsze i skuteczniejsze. Używanie środków marketowych na własną rękę tylko pogarsza sprawę. 

Co to jest dezynsekcja?

Dezynsekcja jest to zwalczanie szkodliwych bądź uciążliwych stawonogów, w tym owadów, np: karaluchów, pluskiew, mklików, much, pcheł, rybików cukrowych, mrówek, komarów, os, szerszeni i wielu innych. Najczęściej wykonuje się te zabiegi środkami chemicznymi nazywanymi insektycydami. Insektycydy mogą mieć postać płynu, proszku lub żelu. W niektórych sytuacjach stosuje się lampy owadobójcze oraz pułapki lepowe. Pułapki lepowe, zaopatrzone w różne substancje wabiące tzw. atraktanty, m.in. w feromony, wykazują dużą przydatność w zwalczaniu szkodników jak i monitorowaniu ich obecności. Stosowanie pułapek lepowych to metoda czysta i bezpieczna, dająca jasny obraz sytuacji. W niektórych przypadkach wskazane jest połączenie różnych metod, np. oprysku i monitorowania za pomocą pułapek lepowych. Czasami zwalcza się owady za pomocą wysokiej lub niskiej temperatury. 

Ile kosztuje dezynsekcja mieszkania?

Wycenienie usług dezynsekcji wymaga dokładnego zapoznania się z obiektem i problemem jaki w nim występuje. O cenie usługi decyduje wiele różnych czynników. Czy jest to mieszkanie, czy sklep, piekarnia, hotel czy zakłady przetwórstwa mięsnego itd.. Różnice w cenie wynikają również z rodzaju zwalczanego szkodnika. Zupełnie inne podejście wymagane jest gdy zwalczamy karaczany, a zupełnie inne gdy problemem są pluskwy. Rodzaj obiektu i gatunek zwalczanego szkodnika mają też decydujący wpływ na dobór insektycydu oraz jego ilość. Tak więc rzetelna wycena usługi jest możliwa dopiero po bardzo dokładnym zapoznaniu się z warunkami wykonania usługi i otoczenia. 

Jak przygotować mieszkanie do dezynsekcji?

W zależności od gatunku zwalczanego szkodnika i specyfiki obiektu będą potrzebne nieco inne przygotowania mieszkania czy jakiegokolwiek innego obiektu do wykonania usługi. Ważne jest aby technik wykonujący usługę bez przeszkód mógł dotrzeć do newralgicznych miejsc. Pluskwy np. najchętniej gnieżdżą się w bezpośrednim sąsiedztwie żywiciela (choć też bywają i inne miejsca), więc musi być dobry dostęp do łóżka czy ulubionych foteli, w których codziennie oglądamy telewizję. Karaczany lubią nieco wyższą temperaturę, wilgoć oraz niektóre aromatyczne produkty spożywcze. Ważny jest zatem dobry dostęp do agregatów lodówek, kuchenek mikrofalowych, płyt kuchennych, szafek i szuflad gdzie przechowujemy atrakcyjne dla karaczanów produkty spożywcze, obudów zlewozmywaków, itp. Zawsze poważnym utrudnieniem w uzyskaniu zadowalającego efektu końcowego będzie brak porządku. Kurz pochłonie znaczną część użytego roztworu. 

Czy dezynsekcja jest szkodliwa dla ludzi?

Nie, prawidłowo przeprowadzona usługa dezynsekcji nie będzie szkodliwa dla ludzi. W zależności od zwalczanego szkodnika, osób jakie przebywają w danych pomieszczeniach ( osoby starsze, dzieci, osoby chore) korzystamy z różnych środków, które dobierane są do danego zlecenia. Poprawność wykonania zlecenia oraz nasze doświadczenie to rzeczy, od których zależy bezpieczeństwo domowników z mieszkaniu. Nie bierzemy odpowiedzialności za nie dostosowanie się do zaleceń zawartych w protokole pozabiegowym, w którym zawarte są wszystkie kluczowe informacje i zalecenia. Dezynsekcję wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasze usług są skuteczne i bezpieczne, gdyż stosowane przez nas środki są najwyższej jakości, niedostępne dla osób prywatnych.

Oferujemy państwu usługi dezynsekcji na terenie Szczytna i okolic. Jeżeli będą państwo zainteresowani, służymy fachową poradą aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i jak najlepiej przygotować się do zabiegu zwalczania szkodników. Chętnie udamy się do siedziby państwa firmy, by nieodpłatnie dokonać lustracji obiektu i wycenić usługę.

Oprócz dezynsekcji wykonujemy również usługi deratyzacji i dezynfekcji. Pomagamy naszym klientom nie tylko pozbyć się uciążliwych owadów ale również gryzoni, szkodliwych mikroorganizmów, grzybów i nieprzyjemnych zapachów. 

Jesteśmy specjalistami DDD od zwalczania różnych gatunków szkodników i pasożytów w tym:

– deratyzacji – deratyzacja myszy, szczurów, innych gryzoni,

– dezynsekcji owadów i insektów – prusaki, dezynfekcja karaluchy, tępienie prusaków, mrówek, wszy, kleszczy, szerszenie, usuwania i niszczenie gniazd szerszeni, os, dezynsekcję pluskwy domowej, pluskiew rybików, pcheł, odkomarzanie – komarów, kleszcze, i inne insekty, owady zagrażające człowiekowi,

– dezynfekcji – zwalczanie drobnoustrojów : dezynfekcja wirusów w tym w tym korona wirusy :SARS-CoV-2, grypy, grzybów, dezynfekcją chorobotwórczych bakterii, odkażanie zagrożeń biologicznych, 

– ozonowania, usuwanie alergenów, w tym roztocza, pleśni, negatywne zapachy w pomieszczeniach, ozonowanie jest też skuteczną formą dezynfekcji,

– fumigacji – fumigacja – gazowanie pomieszczeń i produktów spożywczych. 

– odławianie zwierząt : kuny, lisy, koty, psy i inne,

– inne nietypowe szkodniki i gryzonie, dezynfekcja robaków – świerzb. 

Na terenie Szczytna i okolic usługę dezynsekcji wykonujemy w :

– firmach z branży spożywczej (magazyny towarów spożywczych, chłodnie, piekarnie, cukiernie, produkcja spożywcza, rozbiory drobiu, hurtownie spożywcze, sklepy spożywcze,), branży hotelarskiej ( hotele, hostele), gastronomicznej ( restauracje, karczmy),

– spółdzielniach mieszkaniowych ( mieszkań i lokali użytkowych), szkół, przedszkoli, szpitali,

– mieszkaniach i domach klientów prywatnych,

– gospodarstwach rolnych (bioasekuracja magazynów produkcji rolnej, silosów, obór, chlewni, kurników, budynków gospodarczych )

– przychodniach lekarskich, szpitalach, domach pomocy społecznej, środkach transportu medycznego. 

Oferujemy państwu usługi dezynsekcji na terenie Szczytna i jej okolic. Jeżeli będą państwo zainteresowani naszą ofertą, służymy fachową poradą aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i jak najlepiej przygotować się do zabiegu zwalczania szkodników. Gdy sytuacja będzie tego wymagała udamy się do siedziby państwa firmy, by nieodpłatnie dokonać lustracji obiektu i wycenić usługę, złożyć ofertę. 12 letnie doświadczenia w branży i profesjonalizm pozwalają nam w 100 % spełnić wymagania każdego klienta. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia.

Specjalizujemy się w obsłudze zarówno małych jak i dużych firm. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Działamy na obszarze Polski północno- wschodniej likwidując zagrożenia, prowadząc programy profilaktyki i monitorowania obiektów przed szkodnikami. Przy stałych zleceniach działania w Państwa firmie prowadzi jeden stały specjalista.

Oprócz dezynsekcji wykonujemy również usługi deratyzacji i dezynfekcji. Pomagamy więc naszym klientom nie tylko pozbyć się uciążliwych owadów ale również gryzoni, szkodliwych mikroorganizmów, grzybów i nieprzyjemnych zapachów metodą ozonowania lub za pomocą chemicznych środków dezynfekcyjnych. 

Zobacz także: