Usuwanie alergenów

Usuwanie alergenów

Co to jest alergen ? 

Alergeny to czynniki bądź substancje, które powodują reakcję alergiczną (uczuleniową). W zależności od drogi, jaką alergen dostaje się do organizmu, można mówić o różnych rodzajach alergii. I tak wyodrębnia się alergię wziewną, alergię pokarmową i alergię kontaktową.

Rodzaje alergenów, które można usunąć (utlenić) dzięki usłudze ozonowania:

  • roztocza i ich odchody,
  • zarodniki grzybów,
  • pyłki roślinne.

Jak usunąć alergeny z mieszkania, domu czy samochodu ?

Posiadamy przemysłowy generator ozonu, który wytwarza 20 g ozonu na godzinę. Sprzęt wykorzystywany przez firmy zajmujące się serwisem klimatyzacji samochodowej korzystają z urządzeń o wydajności do 1 g O3 na godzinę. Nasz ozonator pozwala na przeprowadzanie ozonowania w pomieszczeniach o kubaturze do 1600 metrów sześciennych.

Ozon ma bardzo właściwości silnie utleniające. Pomaga w pozbyciu się wszelkich alergenów znajdujących się w powietrzu jak również na różnych powierzchniach : łóżkach, szafkach czy podłodze. Bardzo skutecznie i bezpiecznie likwiduje roztocza kurzu domowego oraz ich odchody. W związku z tym jest idealną metodą zwalczania alergenów polecaną dla alergików. Po wykonaniu ozonowania pomieszczenia, w których przebywamy jest doskonale oczyszczone, pozbawione alergenów a powietrze świeże i czyste.

Usuwanie alergenów metodą ozonowania jest dużo łatwiejsze do przeprowadzenia, niż ciągłe i wyczerpujące dbanie o czystość. Nie wymaga stosowania silnej chemii, np.: środków zawierających chlor. Forma gazowa ozonu powoduje, iż ten może dotrzeć w trudno dostępne dla nas miejsca.

Oferujemy usługi usuwania alergenów w :

  • przedszkolach
  • szkołach
  • placówkach medycznych
  • mieszkaniach prywatnych
  • budynkach administracji publicznej

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach ozonu O3 w usługach dezynfekcji, zwalczania zapachów czy usuwania alergenów kliknij tutaj : Ozonowanie

Masz dodatkowe pytania dotyczące tego jak usunąć alergeny, odchody roztoczy, zneutralizować pyłki. Zastanawiasz się nad ozonowaniem przedszkoli w celu usunięcia alergenów. Zapraszamy do kontaktu.  Kontakt 

Usługi ozonowania oraz usuwania alergenów realizujemy na terenie województw : 

1) podlaskie: Łomża, Białystok, Zambrów, Grajewo, Suwałki, Augustów, Kolno

2) warmińsko- mazurskie: Ełk, Giżycko, Mrągowo, Olecko, Pisz, Szczytno, Węgorzewo

3) mazowieckie: Ciechanów, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Przasnysz, Siedlce, Sokołów, Ostrów Mazowiecka

4) lubelskie: Lublin i okolice.

 

Poznaj opinie o naszej firmie

Anna W., Białystok
Mam alergiczną córkę i w Internecie szukałam alternatywnych sposobów pozbycia się alergenów z mieszkania. Trafiłam na firmę STANDER. Właściciel przez telefon wytłumaczył na czym polega ozonowanie. W ciągu 24 h wykonali usługę. Jestem bardzo zadowolona bo widzę po dziecku, że mniej kaszle. Będę korzystała z usługi ozonowania mojego domu regularnie. Polecam

Piotr, Łapy
Ozonowanie super usunęło alergeny ( roztocza i pyłki). Byliśmy sceptyczni co do tego typu zabiegów ale to naprawdę działa !

Monika Zakrzewska, Szepietowo
Skorzystałam z usługi tej firmy po raz pierwszy. Bardzo szybko wykonali usługę usuwania alergenów z mieszkania. Bardzo fajnie, że mają zniżki na KDR. Polecam tą firmę !

A i W Domaszewscy, Rajgród
Cała nasza rodzina jest alergiczna. Regularnie korzystamy z usług usuwania alergenów ozonem w naszym domu i aucie. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie